ورق و میلگرد تفلون

ورق و میلگرد تفلون

ورق تفلون یک محصول نهایی تفلون PTFE است. تفلون ایران تأمین کننده ورق تفلون خالص ، ورق تفلون کربن ، ورق تفلون برنز ، ورق تفلون شیشه ، ورق تفلون گرافیت و ورق تفلون گرافیت کربن است. تفلون به دلیل خواصی مانند سرعت سایش کم ، مقاومت در برابر حرارت تا 260 درجه ، مقاومت در برابر اسید و قلیا ، مقاومت در برابر ضربه نسبتاً زیاد ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

اتصالات تفلون PTFE (پلی تترافلوئوراتیلن) ​​را می توان پردازش کرد و انواع واشرها ، بسته بندی ها و سایر قطعات را برای استفاده در محیط هایی با مقاومت شیمیایی ، حرارتی و الکتریکی بالا مناسب ساخت. این میله های تقویت کننده مقاومت حرارتی تا 380 درجه سانتیگراد دارند. قطرها از 10 میلی متر تا 3500 میلی متر موجود است. ارتفاع این میلگردها 100 سانتی متر و قطرهای بیش از 300 میلی متر با ارتفاع 20.30 سانتی متر در دسترس است.

ورق و میلگرد تفلون ptfe
چنانچه قصد خرید ورق و میلگرد تفلون ptfe را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق و میلگرد تفلون ptfe و نحوه فروش ورق و میلگرد تفلون ptfe با ما تماس بگیرید.
ورق و میلگرد تفلون ptfe کربن
اگر قصد خرید ورق و میلگرد تفلون ptfe کربن را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق و میلگرد تفلون ptfe کربن و فروش ورق و میلگرد تفلون ptfe کربن با ما در تماس بگیرید.
تفلون اچ شده
چنانچه قصد خرید تفلون اچ شده را دارید پس از اطلاع از قیمت تفلون اچ شده و نحوه فروش تفلون اچ شده با ما تماس بگیرید.
پلی وینیل کلراید PVC
چنانچه قصد خرید پلی وینیل کلراید PVC را دارید پس از اطلاع از قیمت پلی وینیل کلراید PVC و نحوه فروش پلی وینیل کلراید PVC با ما تماس بگیرید.
پلی آمید PA
چنانچه قصد خرید پلی آمید PA را دارید پس از اطلاع از قیمت پلی آمید PA و نحوه فروش پلی آمید PA با ما تماس بگیرید.
زلامید ERTALON LFX
چنانچه قصد خرید زلامید ERTALON LFX را دارید پس از اطلاع از قیمت زلامید ERTALON LFX و نحوه فروش زلامید ERTALON LFX با ما تماس بگیرید.
پلی اتیلن PE
چنانچه قصد خرید پلی اتیلن PE را دارید پس از اطلاع از قیمت پلی اتیلن PE و نحوه فروش پلی اتیلن PE با ما تماس بگیرید.
پلی و نیلیدین فلوارید PVDF
چنانچه قصد خرید پلی و نیلیدین فلوارید PVDF را دارید پس از اطلاع از قیمت پلی و نیلیدین فلوارید PVDF و نحوه فروش پلی و نیلیدین فلوارید PVDF با ما تماس بگیرید.
پلی استال POM
چنانچه قصد خرید پلی استال POM را دارید پس از اطلاع از قیمت پلی استال POM و نحوه فروش پلی استال POM با ما تماس بگیرید.
پلی اتراترکتون PEEK
چنانچه قصد خرید پلی اتراترکتون PEEK را دارید پس از اطلاع از قیمت پلی اتراترکتون PEEK و نحوه فروش پلی اتراترکتون PEEK با ما تماس بگیرید.
پلیمر ABS
چنانچه قصد خرید پلیمر ABS را دارید پس از اطلاع از قیمت پلیمر ABS و نحوه فروش پلیمر ABS با ما تماس بگیرید.
پلی پروپیلن P.P
چنانچه قصد خرید پلی پروپیلن P.P را دارید پس از اطلاع از قیمت پلی پروپیلن P.P و نحوه فروش پلی پروپیلن P.P با ما تماس بگیرید.