چسب نسوز سرامیکی

چسب نسوز سرامیکی

چسب نسوز سرامیکی

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات چسب نسوز سرامیکی

چسب نسوز سرامیکی چسبی است که برای چسباندن الیاف سرامیک ، چسباندن آنها به کوره ها ، کامپوزیت ها و مهر و موم الیاف ، پارچه ها و سایر مواد سرامیکی ساخته شده از مواد معدنی و همچنین سیمان ساخته شده استفاده می شود. چسب های نسوز از موادی ساخته می شوند که برای محیط زیست و انسان مضر نیستند و برای آنها خطری ندارند.
از چسب های نسوز سرامیکی در کوره های گرم با دمای بسیار بالا استفاده می شود. از این چسب ها برای اتصال محفظه های ترموکوپل که دما بسیار بالا است استفاده می شود. این چسب ها برای دیگهای بخار با دمای 1760 درجه سانتیگراد استفاده می شود.
چسب های نسوز سرامیکی پس از خشک شدن مقاومت بالایی دارند ، بنابراین از این چسب برای چسباندن آجرها ، یکپارچگی و مقاومت آنها استفاده می شود. از چسب های نسوز سرامیکی برای جلوگیری از آتش سوزی و شعله ور شدن و افزایش مقاومت در برابر دمای بالا استفاده می شود زیرا باعث افزایش مقاومت و مقاومت و جلوگیری از آتش سوزی می شود.
از چسب های سرامیکی نسوز بر روی الیاف سرامیک ، تارهای سرامیکی ، پارچه ها و کامپوزیت ها استفاده می شود تا مقاومت و مقاومت آنها در برابر حرارت ، خراش ، خوردگی و غیره افزایش یابد. همچنین از چسب های سرامیکی نسوز برای جلوگیری از تماس این محصولات با مواد مذاب استفاده می شود.

کاربرد چسب های نسوز سرامیکی: از چسب های نسوز پلاستیکی به دلیل خاصیت نسوز بودن به عنوان عایق دودکش ها در پالایشگاه ها استفاده می شود. در بخاری آب و دیگهای بخار به عنوان عایق حرارتی و برای افزایش درجه مقاومت استفاده می شود. از این چسب های نسوز به عنوان پوشش راکتورهای هسته ای استفاده می شود. به عنوان عایق شیشه کوره ، برای تثبیت آجرهای نسوز ، کاست ها ، اسلب ها و الیاف سرامیک استفاده می شود. از چسب های نسوز سرامیکی در پالایشگاه ها و صنایع مختلف جهت آب بندی ، عایق بندی ، افزایش مقاومت و دوام مواد در برابر دمای بالا و محافظت از محصولات در برابر مواد مذاب استفاده می شود.

چند نمونه از استفاده از چسب نسوز سرامیکی: به عنوان روکش در بخاری ها - دودکش ها - عایق لوله بسیار انعطاف پذیر - آجرهای کوره های گرم بالا - بخاری آب و دیگ عایق - عایق کوره شیشه ای - محفظه های احتراق - درب از این گیاه به عنوان عایق دودکش استفاده می شود.