پکینگ فایبر گلاس

پکینگ فایبر گلاس

پکینگ فایبر گلاس

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات پکینگ فایبر گلاس

پکینگ فایبر گلاس (نخ فایبرگلاس) از الیاف فایبرگلاس آغشته به مایع تفلون بافته می شود. در مواردی که نمی توان از آزبست استفاده کرد ، بهترین جایگزین برای پکینگ تفلون شیر آزبست با روغن است. نخ های پکینگ پرکاربردترین نخ های تجاری پکینگ هستند.
فایبرگلاس پکینگ آغشته به تفلون که به آن مهر و موم فایبرگلاس پکینگ نیز می گویند ، از فایبرگلاس با مایع تفلون بافته می شود. فایبرگلاس که به آن فایبرگلاس نیز می گویند ، یکی از مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین مواد جایگزین آزبست است. مقاومت در برابر حرارت فایبرگلاس نسوز پکینگ آغشته به تفلون حدود 350 درجه سانتیگراد است ، البته نباید فشار بسیار خوب این پکینگ نسوز را به راحتی نادیده گرفت. این پکینگ توانایی تحمل فشارهای 20 تا 100 بار را دارد.
تحمل فشار فایبرگلاس پکینگ آغشته به تفلون نیز در سانتریفیوژها با حداکثر سرعت 10 متر بر ثانیه بسیار خوب است. ماده دیگری که پکینگ فایبر گلاس آغشته به تفلون را تشکیل می دهد ، یک ماده بهداشتی در کلاس جهانی است که به تفلون یا PTFE معروف است. همانطور که می دانید ، تحمل دمای تفلون 300 درجه سانتیگراد است. اما کسانی که بدنبال دمای بالاتر هستند نگران نباشند. هسته آن پکینگ فایبر گلاس است و همانطور که قبلا ذکر شد ، می تواند تا 670 درجه سانتیگراد را تحمل کند. لایه تفلون روی این محصول آن را روغن کاری می کند. علاوه بر این ، الیاف شیشه پکینگ آغشته به تفلون دارای ضریب اصطکاک بسیار کم ، پایداری عالی ، مقاومت کششی خوب و کشیدگی بسیار کم (کمتر از یک درصد) است. به دلیل خواص ذکر شده این محصول ، استفاده از الیاف شیشه پکینگ آغشته به تفلون بسیار زیاد است. استفاده در انواع قابلمه های غذایی جایگزین مناسبی برای آزبست پکینگ با هزینه بسیار کمتر است.