پلی وینیل کلراید

پلی وینیل کلراید

پلی وینیل کلراید

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات پلی وینیل کلراید

پلی وینیل کلراید یا PVC یکی از پرکاربردترین نوع پلاستیک است. در شرایط فعلی ، پی وی سی یکی از مهمترین محصولات صنعت پتروشیمی است.
از پی وی سی می توان به عنوان یک پلاستیک مفید و موثر و یا در ترکیب با نرم کننده های مختلف برای ایجاد پلاستیک انعطاف پذیر استفاده کرد. پلی وینیل کلراید (PVC) علاوه بر انعطاف پذیری بالا ، مقاومت بسیار بالایی نیز از خود نشان می دهد.
مزایای پلیمر PVC: پلیمر (PVC) در برابر چربی ها ، روغن ها ، اسیدها و مواد قلیایی بسیار مقاوم است و از ویژگی های خرابی الکتریکی و مقاومت در برابر حرارت خوبی برخوردار است. همچنین PVC مقاومت در برابر آب بسیار خوبی دارد. یکی از مهمترین مزایای PVC نسبت به سایر پلاستیک ها کیفیت بالای آن است. که با بسیاری از نرم کننده ها ترکیب شده است. محصولات پلاستیکی از سخت ترین شکل تا انعطاف پذیرترین ها تولید می شوند ، چنین تنوعی در هیچ پلاستیکی مشاهده نمی شود.
کاربردهای پلی وینیل کلراید (PVC): ورق های بام شفاف - قاب پنجره - ناودان - کاغذ دیواری های کف - پرده آشپزخانه و سرویس بهداشتی و ...
مزایای PVC: با کمک تمام روشهای ویژه گرمایش نرم پلیمرها ، می توان آنها را تکنولوژیک نامید. آنها انعطاف پذیری گسترده ای دارند که با افزودن مقدار زیادی نرم کننده امکان پذیر است و نسبتاً ارزان هستند. آنها مقاومت خوبی در برابر شرایط جوی و شرایط نامساعد جوی نشان می دهند. آنها از پایداری ابعادی مطلوب و مقاومت عالی در برابر آب و محلول های آبی برخوردار هستند.