پلی اتیلن

پلی اتیلن

پلی اتیلن

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات پلی اتیلن

 ورق و میله پلی اتیلن یک ماده گرمانرم پلاستیکی با چگالی کم است که مقاومت مکانیکی را با مقاومت شیمیایی و پایداری حرارتی ترکیب می کند. به دلیل دامنه دمای بالای 40- تا 60 درجه سانتیگراد و مقاومت در برابر سرما ، این محصول را بسیار انعطاف پذیر می کند. پلی اتیلن در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم است بنابراین می توان از آن در فضای باز و بدون محافظت اضافی استفاده کرد. خصوصیات فیزیکی ترموپلاستیک با افزایش وزن مولکولی بهبود می یابد.
به لطف این ، ورق پلی اتیلن دارای مشخصات و ویژگی های زیر است: مقاومت کششی و فشاری بیشتر - مقاومت بیشتر در برابر سایش - رطوبت کمتر - سختی بیشتر و مدول الاستیک - تغییرات کمتر در دماهای بالاتر - پایداری ابعاد بیشتر - مقاومت. بیش از حلالهای نایلون اکسترود شده - مقاومت مکانیکی بالا - عایق الکتریکی خوب - وزن سبک - قابل استفاده برای ذخیره مواد غذایی.
برخی از موارد استفاده از ورق و اتصالات پلی اتیلن: صنایع غذایی - سوراخکاری در صنعت چرم - غلتک - آستین - پوشش سوراخ ها ، قیف ها ، سیلوها.

علاوه بر این ، این ورق دارای جذب عالی رطوبت و کیفیت بهبود یافته است. این محصول در اندازه های بی نهایت مختلفی ارائه می شود. نایلون اولین رزین فنی است که در الکترونیک ، الیاف دریایی و خودرویی که برای فرش استفاده می شود استفاده می شود. ورق نایلون مقاومت سایشی و سایشی کمی دارد. نایلون دارای ویژگی های حرارتی و ضربه ای عالی است. قطعات نایلونی سبک و مقاوم در برابر خوردگی هستند. اصطکاک کم ، مقاومت در برابر سایش خوب و خواص دوش خشک باعث می شود که نایلون برای این کاربردها مناسب باشد. قطعات نایلونی ریخته گری سبک و مقاوم در برابر خوردگی هستند. علاوه بر این ، نایلون دارای ظرفیت تحمل بار عالی ، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر ضربه ، آن را برای استفاده در محیط های ساختمانی مناسب می کند. ورق نایلون که با مواد مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش سازگار نیست ، به نور ماورا بنفش حساس است. این اتصالات نباید برای کار در فضای باز استفاده شود. این افزودنی ها همچنین مقاومت کششی و سختی را افزایش می دهند و همچنین ضخامت و سختی را کاهش می دهند.

ورق های پلی اتیلن نام بسیاری دارند. برخی از این نام ها شامل ویسکی ، بشقاب ، ورق پلاستیک ، فیلم پلاستیکی ، ورق پلاستیک و فیلم پلاستیکی است. ورق پلی اتیلن یک پلاستیک است که از روغن ساخته شده است. به همین دلیل است که قیمت یک محصول می تواند با قیمت روغن متفاوت باشد. این ورق همچنین به صورت رول تولید می شود که می توان مواد افزودنی را برای اصلاح عملکرد به آن افزود. مواد افزودنی مانند U.V. بازدارنده ها ، بازدارنده های شعله ، اکسید کننده ها ، مواد افزودنی ضد استاتیک برای استفاده در مکان مورد نظر اضافه می شوند.علاوه بر این ، ورق های پلاستیکی در طیف گسترده ای از ضخامت ها موجود هستند. هرچه ورق ضخیم تر باشد ، مقاومت آن نیز بیشتر است.
ورق (فیلم) پلی اتیلن نقش مهمی در ایجاد محافظت از پلاستیک ها دارد. این در ساخت و ساز به عنوان مانع بخار ، در پنجره ها ، کف و میزهای پیشخوان ، و حتی در سقف استفاده می شود. از ورق پلی اتیلن می توان برای خنک سازی داخل منزل ، پوشاندن مصالح ساختمانی و استفاده در پروژه های کاهش سرب استفاده کرد. فیلم های مختلفی وجود دارد که هرکدام برای پروژه ای متفاوت ساخته شده اند. با مطالعه این برگه ها می توانید برگه مورد نیاز خود را برای سهولت کار خود تهیه کنید.
اگرچه ورق های پلی اتیلن به دلیل سرعت پایین تجزیه می توانند برای محیط زیست مضر باشند ، ورق های پلاستیکی HDPE برای محافظت از آب های زیرزمینی در برابر مواد شیمیایی سمی در دسترس هستند. ورق پلی اتیلن یک محصول همه کاره است که در تمام زمینه های زندگی استفاده می شود.