پتو نسوز - پتو نسوز لویانگ

پتو نسوز

پتو نسوز

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات پتو نسوز - پتو نسوز لویانگ

پتو نسوز - پتو نسوز لویانگ چیست؟ پتو نسوز - پتو نسوز لویانگ ابزاری ایمنی است که برای خاموش و اطفا حریق در نقطه شروع طراحی شده است. پتو نسوز - پتو نسوز های لویانگ از ملحفه های نسوز ساخته شده اند که برای آتش زدن آن را روی آتش قرار می دهند.
گل اطلسی های کوچک که معمولاً در آشپزخانه ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرند ، معمولاً از فایبرگلاس و کولار و کولار ساخته می شوند ، اغلب به گونه ای تا می شوند که بتوانند به سرعت و به راحتی برای اطفا حریق استفاده شوند. پتوهای آتش نشانی به همراه کپسول های آتش نشانی از موارد ایمنی در برابر آتش هستند که می توانند در برابر این نوع خطرات کمک کنند. از این پتوهای غیر قابل احتراق می توان در دمای حداکثر 900 درجه استفاده کرد و آتش ها و آتش های کوچک را با خفه کردن و جلوگیری از ورود اکسیژن به آتش خاموش کرد. پتو ضد حریق به دلیل سادگی و سهولت استفاده ، بهترین گزینه برای افرادی است که هیچ تجربه ای در خاموش کننده ها ندارند.
پتوهای نسوز بزرگتر که بیشتر در آزمایشگاه ها و گیاهان صنعتی استفاده می شوند ، معمولاً از پارچه پشمی ساخته می شوند (آغشته به مایع بازدارنده شعله). این پتوها معمولاً به صورت عمودی در مکان های خاص قرار می گیرند. آنها می توانستند در اسرع وقت مورد استفاده قرار گیرند و با بیرون کشیدن این پتوها و پرتاب آنها به سمت مردی که لباس هایش در آتش بود ، او در نجات او نقش مهمی داشت.

برخی از پتوهای آتش نشانی قدیمی از الیاف آزبست بافته شده ساخته شده اند که مطابق با استانداردهای جهانی نبودند. این ترکیبات احتمال ایجاد خطر در حین عملیات را افزایش می دهد.
برای وقوع حریق ، باید هر سه ضلع مثلث آتش وجود داشته باشد: گرما ، سوخت و اکسیژن.
پتو مقاوم در برابر آتش باید به یک ماده جامد بچسبد و مشتعل شود. اگر یک پوشش نسوز روی شی object در حال سوختن یا اطراف آن قرار گیرد ، کار آن جلوگیری از رسیدن اکسیژن به آتش است که باعث خاموش شدن شعله می شود.