پارچه فویل دار

پارچه فویل دار

پارچه فویل دار

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات پارچه فویل دار

پارچه فویلدار چیست؟
پارچه نسوز فویل دار از پارچه فایبرگلاس با کیفیت بالایی ساخته شده. یک طرف این پارچه با فویل آلومینیوم پوشانده شده است ، این لایه مقاومت حرارتی پارچه نسوز را افزایش می دهد. علاوه بر این ، این لایه آلومینیومی نور را منعکس می کند و از جذب تابش جلوگیری می کند. UV می شود. این پوشش 97٪ از اشعه خورشید را منعکس می کند. با ترکیب پیشرفته منحصر به فرد و استفاده از فایبرگلاس به عنوان یک پارچه پشتیباننده و خاص ضد شعله ، محصول ما دارای ویژگی های عالی مانند سطح صاف بر روی فویل آلومینیوم ، انعکاس نور قوی ، مقاومت کششی خوب در طول و عرض ، نفوذ پذیری بسیار کم است. پارچه بازدارنده شعله فویل دار بهترین گزینه برای پارچه آزبست بازدارنده شعله است.
ویژگی های مواد نسوز فایبرگلاس: عملکرد عالی برای حرارت ثابت و استاندارد تا 550 درجه سانتیگراد - ضد آب - ضد خراش و ضد خوردگی - مقاوم در برابر صدا - انعطاف پذیری بالا - حالت پذیری بسیار بالا
کاربرد پارچه فویلدار: برای حفاظت از خطوط لوله نفت و 4 - برای محافظت از موتورهای اتومبیل - در ساخت و ساز - در صنایع شیمیایی - در حمل و نقل - برای عایق بندی آتش در لباس های آتش و 2 - برای عایق حرارتی خطوط لوله. بخار - منیفولد اگزوز موتور - محافظت از سیم ، کابل ، شیلنگ ، هیدرولیک - ساخت لباس مقاوم در برابر آتش - آب بندی مجاری کوره.