پارچه فایبر گلاس

پارچه فایبر گلاس

پارچه فایبر گلاس

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات پارچه فایبر گلاس

پارچه فایبرگلاس از الیاف فایبرگلاس ساخته شده با پلاستیک ساخته شده است. از فایبرگلاس در صنعت به عنوان عایق حرارتی و الکتریکی استفاده می شود. آنها همچنین در پوشش زره پوش و در ساخت قطعات هواپیما استفاده می شوند. از ویژگی های بارز این پارچه ها مقاومت در برابر حرارت بالا است.
پارچه فایبر گلاس که به آن فیبر فایبر گلاس نیز می گویند ، انتخاب خوبی برای شرایطی است که شما به ماده ای بادوام و در عین حال سبک نیاز دارید. برای ساخت یک قطعه کامپوزیت ، فیبر باید با استفاده از یک سیستم رزینی مانند پلی استر ، وینیل یا اپوکسی ساخته شود. استفاده از فایبرگلاس باعث افزایش مقاومت می شود. از فایبرگلاس در زمینه های مختلف مانند قایق ، توربین بادی یا هوا فضا استفاده می شود. این پارچه بافته شده استحکام بسیار خوبی دارد و یک روش اقتصادی برای ساخت قالب و کامپوزیت است.
مشخصات: مقاومت مکانیکی: مقاومت فایبرگلاس حتی بیشتر از فولاد است ، بنابراین عملکرد بالایی دارد. عایق الکتریکی: این پارچه ها عایق الکتریکی خوبی هستند ، حتی در ضخامت کم. پایداری: این پارچه ها نسبت به تغییرات دما حساس نیستند و ضریب انبساط خطی کمی دارند. می تواند با بسیاری از رزین های مصنوعی و در اندازه های مختلف ترکیب شود. بدون پوسیدگی: فایبرگلاس پوسیده نمی شود و از گزش حشرات محافظت می شود. ثابت دی الکتریک: به دلیل این ویژگی ، در کاربردهای الکترومغناطیسی کاربرد گسترده ای دارد.

کاربردها: این مواد به دلیل عایق بودن حرارت در بسیاری از صنایع قابل استفاده هستند. ایمنی و مقاومت بالای این مواد باعث می شود تا از آنها برای محافظت از تجهیزات ، صرفه جویی در مصرف انرژی و اطمینان از ایمنی پرسنل استفاده شود.
استفاده از شبکه های فایبرگلاس برای محافظت در برابر زنگ زدگی و ایجاد رنگ متضاد که به شستن ماشین در کارواش ها کمک می کند.
برج های خنک کننده ، از آنجا که همیشه مرطوب هستند ، باید در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم باشند. این برج ها توسط فایبرگلاس محافظت می شوند.
در اسکله ها برای محافظت در برابر خوردگی و زنگ زدگی توسط آب دریا استفاده می شود.
برای محافظت از لامپ ها و کلکتورها از فایبرگلاس در آکواریوم ها و شبکه های موجود در آبنماهای بزرگ استفاده کنید. این شبکه ها همچنین مردم را از غرق شدن در منابع باز می دارد.
استفاده از نرده های فایبرگلاس در مناطق نیروگاه های مستعد خوردگی شیمیایی.
این مواد به دلیل عدم رسانایی در مناطق صنعتی برای تولید برق مورد استفاده قرار می گیرند.
از آنجا که فایبرگلاس در برابر خوردگی شیمیایی مقاوم است ، در کارخانه های کاغذ سازی و سفید کننده ها استفاده می شود.
هر ماشین دارای قطعات فایبرگلاس است. از این مواد برای ساخت قطعات در صنایع هوافضا ، نظامی استفاده می شود.