پارچه فایبر فلون (فایبرفلون)

پارچه فایبر فلون

پارچه فایبر فلون (فایبرفلون)

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات پارچه فایبر فلون (فایبرفلون)

پارچه های نسوز ترکی ، چینی و آلمانی فایبر فلون (فایبرفلون) به صورت پارچه و نوار در عرض 1 تا 100 و ضخامت های 0.13 تا 0.25 با چسب و بدون چسب با تحمل دما 160 تا 250 درجه سانتیگراد.
کاربرد اصلی این پارچه ها در صنایع غذایی و در عایق بندی ، اصلاح موها و عناصر به صورت پوشش و .. است.
پارچه Ptfe همان پارچه های فایبرگلاس نسوز فایبرگلاس مقاوم در برابر پوشش تفلون PTFE است. این الیاف می توانند دمای منفی 73 تا 280 درجه سانتیگراد را تحمل کنند ، به این معنی که کاملاً نسوز هستند. این پارچه ها همچنین بسیار مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش هستند. پوشش TiO2 سطح PTFE باعث تمیز شدن خود می شود و از این رو یک پوشش عالی است.
مشخصات پارچه فایبرگلاس مقاوم در برابر آتش: پارچه الیاف مقاوم در برابر آتش (تفلون). این پارچه ها به دلیل انعطاف پذیری بالا و چسبندگی آنها به سطوح ناهموار ، ضریب اصطکاک بسیار کم و مقاومت شیمیایی خوب شناخته شده اند. این الیاف می توانند از منفی 73 تا 280 منفی را تحمل کنند. این پارچه ها در برابر اشعه ماورا بنفش نیز بسیار مقاوم هستند. پوشش TiO2 سطح PTFE باعث تمیز شدن خود می شود و از این رو یک پوشش عالی است. پارچه های فایبرگلاس نسوز در پارچه های ساده و چسبناک و نوارهایی در عرض های 1 تا 100 سانتی متر و ضخامت های آنها از 0.8 تا 0.50 موجود است. چسب و غیر چسب با تحمل دما 160 تا 250 درجه سانتیگراد. کاربرد اصلی این پارچه ها در صنایع غذایی و در عایق بندی ، اصلاح موها و عناصر به صورت پوشش و .. است.
کاربردهای پارچه فایبرگلاس بازدارنده شعله: صنعت بسته بندی - ترمولمنت ها - دستگاه خلاuum پلاستیک - دستگاه برش بسته بندی - صنعت چاپ و بسته بندی - استفاده در دستگاه جوش پروفیل UPVC - پردازش مواد غذایی (دستگاه بسته بندی مواد غذایی) ، صنعت دارویی و بسته بندی پلاستیک - به عنوان پوشش برای غلطک های با درجه حرارت بالا ، ترموپلاستیک