پارچه سیلیکونی

پارچه سیلیکونی

پارچه سیلیکونی

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات پارچه سیلیکونی

پارچه نسوز سیلیکونی ؟ پارچه سیلیکونی از پارچه فایبرگلاس با کیفیت ساخته شده و در یک یا هر دو طرف با لاستیک سیلیکون پوشانده شده است. این پارچه مقاومت و مقاومت عالی در برابر درجه حرارت بالا و خوردگی دارد. این پوشش باعث افزایش طول عمر پارچه و افزایش مقاومت آن در روغن می شود. اصطکاک سطحی پارچه سیلیکونی بسیار بیشتر از پارچه های روکش شده PTFE است. پارچه سیلیکونی دو نوع است: پارچه سیلیکونی دو طرفه و سیلیکون یک طرفه.
ویژگی های پارچه شیشه ای سیلیکون: مقاوم در برابر سرما و گرما ، می تواند به طور مداوم در دمای 70- تا 280 درجه سانتی گراد و به طور متناوب تا 550 درجه سانتیگراد کار کند. مقاوم در برابر ازن ، اکسیژن ، نور خورشید و محو شدن ، عمر طولانی تا 10 سال ، عایق الکتریکی خوب ، ثابت دی الکتریک 3،3،2 ، ولتاژ 20 تا 50 کیلو ولت در میلی متر را از بین می برد. قدرت ، نرمی و انعطاف پذیری بالا. مقاوم در برابر سایش ، خم شدن ، پارگی و سوراخ شدن مقاوم در برابر رقیق سازی اسیدها و مواد قلیایی. مهار کننده شعله و دود.
کاربرد پارچه سیلیکونی: به عنوان انبساط غیر فلزی: به عنوان انعطاف پذیر انعطاف پذیر یا اتصال لوله استفاده می شود. این پارچه به جلوگیری از آسیب گرما و جمع شدن سرما در صنایع نفت ، شیمیایی ، سیمان و منابع کمک می کند. انرژی خوب است.
به عنوان نوار نقاله یا نوار نقاله برای نسوز - برای ساخت دریچه در پتروشیمی ها ، نیروگاه ها ، سکوها و مخازن روغن - به طور گسترده در هوا فضا ، مواد شیمیایی ، نفت ، تجهیزات قدرت ، مهندسی مکانیک و متالورژی استفاده می شود - استفاده در کانال های هوا یا مجاری هوا در سیستم های تهویه مطبوع - در به عنوان پوشش های جوشکاری - به عنوان عایق حرارتی - به عنوان پرده های مقاوم در برابر آتش - در فلنج و دریچه ها