ورق کلینگریت نان آزبست

ورق کلینگریت نان آزبست

ورق کلینگریت نان آزبست

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات ورق کلینگریت نان آزبست

ورق نسوز آزبست کلینگریت جز اساسی در صنعت برای آب بندی است. در تولید ورق های نسوز ، تولید کنندگان به دنبال گزینه ای برای آزبست هستند. دلیل آن خطرناک بودن آزبست است. تولیدکنندگان ورق های نسوز غیر آزبست با ویژگی های مشابه ورق های آزبست را برای رفع نیازهای مختلف ارائه می دهند.
ورقهای آزبست سالهاست که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. نگرانی در مورد خطرات آزبست تولیدکنندگان را بر آن داشته است تا گزینه های دیگری را در نظر بگیرند. در روند تولید آزبست ، این فقط برای افرادی که با آن در تماس مستقیم هستند خطرناک است و هنگام تشکیل ورق ، استفاده از آن بی خطر است.
آزبست به عنوان ذرات بسیار ریز در هوا پخش می شود و توسط کارگران استنشاق می شود. این ذرات سپس به ریه ها منتقل شده و باعث سرطان می شوند. خطر آزبست نیز توسط مقامات تایید شده است. سپس تولیدکنندگان این ورق ها برای سلامت کارمندان خود ورق های بدون آزبست معرفی کردند.
الیاف آزبست با دوام هستند و در برابر دماهای بالا مقاومت می کنند. این الیاف نازک و بلند هستند. تولیدکنندگان ورق بدون آزبست از مواد مانند گرافیت ، کربن ، تفلون و ... برای تقویت و تقویت فیبر ورق استفاده می کنند. این ورق ها دارای خواصی مانند مقاومت در برابر حرارت ، مقاومت شیمیایی و ... هستند. خواص این الیاف اطمینان می دهد که در غیاب آزبست ورق تغییر نمی کند. تولیدکنندگان به طور مداوم به دنبال مواد مختلف هستند تا ورق های بدون آزبست کارا و کارآمدتر را به مشتریان خود ارائه دهند.

ورقهای فاقد آزبست از الیاف آلی ، آرامید ، NBR و الیاف طبیعی تشکیل شده اند. این مورد در صورت نیاز به مقاومت در برابر آب یا روغن استفاده می شود. ورقهای بدون آزبست معمولاً در دستگاههای کم فشار ، ترانسفورماتورها و کمپرسورها استفاده می شوند. همچنین برای بستن شیرآلات در موتورهای منفجره استفاده می شود.
تولیدکنندگان ورق نسوز امروز ورق های بدون آزبست را ارائه می دهند. ورق بدون آزبست از ترکیبی از الیاف آلی با گرافیت ، آرامید ، کربن و ... تشکیل شده است. ورق بدون آزبست دارای مقاومت کششی برابر یا بیشتر از ورق آزبست است و می تواند در دماهای بالا مورد استفاده قرار گیرد. این ورق ها به دلیل کربن یا مواد آلی ایمن ترند.
ورقهای آزبست هنوز در بسیاری از نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرند. تولیدکنندگان ورق های نسوز که از خطرات احتمالی آزبست آگاه هستند ، به ورق های غیر آزبست روی آورده اند. قانون گذاران در سراسر جهان استفاده از آزبست را ممنوع کرده اند.
شرکتهای آگاه که از خطرات آزبست آگاه هستند نیازهای بازار را به روشی اخلاقی تأمین می کنند.

ویژگی های ورق نسوز کلینگریت بدون آزبست: مناسب برای فشار و درجه حرارت بالا - برش ساده و تمیز - قابل تنظیم در مکان های مختلف
سازگار با ورق های نسوز غیر آزبست کلینگریت : آب ، روغن ، اسیدهای آلی ضعیف ، ژل های رقیق شده ، بخارات اشباع شده ، حلال های چرب ، گازهای صنعتی ، هوا ، آب نمک ، روغن و مشتقات آن