ورق و میلگرد فایبر گلاس

ورق و میلگرد فایبر گلاس

ورق و میلگرد فایبر گلاس

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات ورق و میلگرد فایبر گلاس

فایبرگلاس روکشی از روغن و فایبرگلاس است. امروزه بیشتر کارخانه های جهان مخازن آب و اسید خود را با فایبرگلاس عایق بندی کرده و از پوسیدگی و خراب شدن مخزن و آسیب های ناشی از آن جلوگیری می کنند.
اما ویژگی دیگر فایبرگلاس سبک بودن و مقاومت آن است که منجر به تولید بسیاری از قطعات فایبرگلاس شده است.
سپر انواع وسایل نقلیه ، انواع ایرانی ها ، دوربین ها ، سیلوهای سیمانی ، مخازن ذخیره سازی مایعات از جمله اسید ، مخازن سپتیک ، چربی گیرها و
فایبرگلاس ترکیبی از فایبرگلاس با مواد پلیمری است که در آن از فایبرگلاس به عنوان ماده تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان ماده پایه استفاده می شود. از فایبرگلاس در ساخت مخازن استفاده می شود.
تراکم فایبرگلاس حدود 1850-2000 کیلوگرم در متر مکعب است. استفاده از مواد اصلی باعث افزایش سفتی و سختی فایبرگلاس یا قطعات کامپوزیتی می شود.
الیاف تقویت کننده نقش مهمی در مقاومت و دوام قطعات کامپوزیتی دارد که برخی از آنها شامل الیاف شیشه ، الیاف کربن ، الیاف آرامید ، کولار و ... می باشد.
الیاف فوق از اشکال و انواع مختلفی برخوردار هستند. متداول ترین انواع الیاف تقویت کننده مورد استفاده در صنعت فایبرگلاس.

رایج ترین رزین مورد استفاده در ساخت فایبرگلاس ، رزین اشباع نشده است و انواع دیگر رزین عبارتند از: رزین های اپوکسی ؛ استرهای وینیل پیچیده ؛ فنولیک و غیره مزایای کامپوزیت ها: وزن سبک؛ قدرت بالا دوام قابل توجه مقاومت نسبی در برابر تماس شیمیایی با اشعه UV. کامپوزیت ها یا قطعات فایبرگلاس شماره 1 برای گسترش کاربردها در صنایع مختلف هستند. قطعات فایبرگلاس با هر شکل ، کیفیت سطح و طرح می توانند ضمن حفظ خواص مکانیکی مطلوب ، از مزایای اقتصادی قابل توجهی برخوردار باشند.