ورق لاستیکی منجید دار

ورق لاستیکی منجید دار

ورق لاستیکی منجید دار

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات ورق لاستیکی منجید دار

ورق لاستیک منجید دار چیست؟ از لاستیک به طور گسترده ای در صنایع مختلف استفاده می شود. لاستیک اتصال مفصلی یکی از لاستیک هایی است که از نخ کتان در ساختار استفاده می کند. در واقع ، به لاستیک نخ ، لاستیک منجید دار گفته می شود.
لاستیک انعطاف پذیری بالایی دارد ، بنابراین برای افزایش مقاومت آن می توان از نخ کتان یا الیاف مصنوعی استفاده کرد. مقاومت این گرما تا 150 درجه سانتیگراد است. البته ویژگی های منحصر به فرد این تایر کاربردهای زیادی دارد. استفاده از لاستیک بسیار زیاد است و بعضی از آنها ممکن است خاطرات کودکی را به یاد شما بیاندازد ، مانند توپ های لاستیکی ، نوارهای لاستیکی و بادکنک ها. با این وجود تایرهای مختلفی وجود دارد که در بسیاری از صنایع یافت می شود. برنامه ای برای استفاده. با افزودن برخی مواد افزودنی به مواد اولیه لاستیک می توان لاستیک هایی با ویژگی های خاص تولید کرد. دقیقاً مانند نوارهای لاستیکی از الیاف و نخ ها در ساختار استفاده می کنند.
از خصوصیات مناسب این نوع لاستیک برای محصولات صنعتی می توان به هدایت حرارتی کم ، عایق الکتریکی عالی ، مقاومت در برابر اشعه های مضر ، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر کشش و سایر مشخصات اشاره کرد. لاستیک مخصوص نوک تیز.

برخی از کاربردهای لاستیک منجید دار: در تولید باندهای لاستیکی برای ایمنی و لباس محافظ شیمیایی استفاده می شود. واشرهای آب بندی برای تولید و ساخت ایده آل هستند. می توان از آنها به عنوان کمک فنر روی زمین استفاده کرد. در پرونده پیکربندی پنجره استفاده می شود. استفاده از این نوع لاستیک ها کاربردهای زیادی در صنعت خودرو دارد.

لاستیک منجید دار یکی از کاربردی ترین مواد در صنعت محسوب می شود ، متداول ترین و مطمئناً یکی از ارزان ترین لاستیک های سفت و سخت است. این نوع لاستیک دارای مقاومت در برابر حرارت 150 درجه سانتیگراد است و بسیار انعطاف پذیر است. دلیل نامگذاری این محصول به دلیل استفاده از موادی مانند نخ کنف و نخ مصنوعی است که ما آنها را مجید می نامیم. از این نخ ها و الیاف مصنوعی برای افزایش مقاومت محصول استفاده می شود.
عملکرد لاستیک منجید دار: عملکرد خاص این محصول یکی از دلایل کاربرد گسترده آن در صنایع مختلف است.
از جمله: مقاومت در برابر حرارت برابر با 150 درجه سانتیگراد انعطاف پذیری مناسب - انتقال حرارت بسیار کم قادر به تحمل کشش و خوردگی و مقاومت در برابر سایش در برابر برق و اشعه های مضر
همانطور که قبلا ذکر شد ، لاستیک منجید دار یکی از لاستیک های بسیار مورد استفاده در صنایع مختلف است و می تواند در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه ها به دلیل مزایا و ساختار فیزیکی این محصول ایجاد می شوند و می توان مجموعه ای از کارها را با این برنامه ها انجام داد. یکی از این خصوصیات ساختاری مقاومت کششی است. این محصول دارای مقاومت کششی 3.5 مگاپاسکال است و می تواند در بسیاری از صنایع و زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
سختی محصول یکی دیگر از ویژگی های برجسته ساختاری است که منجر به استفاده از آن در بسیاری از مناطق صنعت شده است. سختی لاستیک منجید دار Shore A 65/5 است. این وضعیت آن را در تمام بخشهای صنعت قابل استفاده می کند. علاوه بر این ، ضخامت مناسب دامنه عملکرد محصول را گسترش می دهد. معمولاً ضخامت بازار این محصول 2 تا 10 میلی متر است ، شما می توانید متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

موارد استفاده از لاستیک منجید دار: می تواند برای تولید لباس های محافظ شیمیایی مخصوص صنایع مورد استفاده قرار گیرد - می تواند به عنوان کمک فنر مورد استفاده در ساخت واشرهای مهر و موم استفاده شود در صنعت خودرو مورد استفاده برای پروفیل های پنجره اتومبیل