واشر و ورق نسوز

واشر و ورق نسوز

فرانسوز طیف گسترده ای از واشرهای نسوز را برای صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سایر تجهیزات صنعتی با نیازهای ویژه ارائه می دهد. واشر نسوز را می توان در ورق یا برش در اندازه های استاندارد و سفارشی تولید کرد. ورقهای نسوز و مواد اولیه Atrasil برای واشرهای Atrasil توسط شرکتهای مشهور دنیا مانند Klinger ، Flexitallic ، Garlock و غیره تأمین می شود. به طور معمول واشرهای غیر فلزی شامل طیف گسترده ای از مواد از جمله لاستیک ، گرافیت انعطاف پذیر ، PTFE ، میکا ، چوب پنبه ، ورق های شل و این ورق ها. به درخواست مشتری ، نسخه ای با تقویت سیم امکان پذیر است. در این نوع واشر ، عوامل مختلفی از جمله نوع مایع ، عملکرد ، دما و فشار به شما در انتخاب محصول مناسب کمک می کنند. فرانسوز تعداد قابل توجهی از واشرهای این نوع را در مارک ها و تجهیزات مختلف با درجه حرارت ، فشار ، گشتاور و ... با قیمت رقابتی برای تهیه مطابق با نیاز مشتری در انبار دارد.

ورق نسوز مقاومت خود را تا 600 درجه سانتیگراد نمی شکند و تا 1200 درجه سانتیگراد مقاومت می کند. در مورد ذوب شدن و سوختن این ورق های آلیاژی ، دو نکته باید در نظر گرفته شود: 1- مقاومت در برابر گازهایی مانند اکسیژن و اکسیدهای کربن ، بخار آب و حاوی گوگرد گازها در دمای بالا. 2- عدم تغییر در خصوصیات مکانیکی در دمای بالا.
این خصوصیات غالباً به وجود عنصر Cr در کروم مربوط می شوند و با افزایش دما ، برای جلوگیری از سوختن (درشت) فولاد ، باید با کروم بیشتری آلیاژ شوند. از فولاد نسوز برای ساخت و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، لوله های نصب دیگهای بخار و مبدل های حرارتی ، توربین گاز و پره های بخاری ، دریچه های دود موتورهای احتراق داخلی و ... استفاده می شود. در برابر حرارت تا 1200 درجه سانتیگراد مقاوم است و در همه موارد که محصول در معرض گرما یا آتش قرار دارد. ورق های نسوز به عنوان ورق های فولادی 14Cr Mo45 نیز شناخته می شوند.
کاربردهای ورق نسوز: کوره های فولادی عملیات حرارتی و ابزارهای مرتبط - کوره های لعاب و سیمان ، قالب شیشه و ...

گسكت (Gasket) واشر
چنانچه قصد خرید گسكت (Gasket) واشر را دارید پس از اطلاع از قیمت گسكت (Gasket) واشر و نحوه فروش گسكت (Gasket) واشر با ما تماس بگیرید.
ورق کلینگریت (CAF JOINTING SHEET)
چنانچه قصد خرید ورق کلینگریت (CAF JOINTING SHEET) را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق کلینگریت (CAF JOINTING SHEET) و نحوه فروش ورق کلینگریت (CAF JOINTING SHEET) با ما تماس بگیرید.
ورق کلینگریت نان آزبست (NON ASBESTOS JOINTING SHEET)
چنانچه قصد خرید ورق کلینگریت نان آزبست (NON ASBESTOS JOINTING SHEET) را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق کلینگریت نان آزبست (NON ASBESTOS JOINTING SHEET) و نحوه فروش ورق کلینگریت نان آزبست (NON ASBESTOS JOINTING SHEET) با ما تماس بگیرید.
ورق ویکتوری
چنانچه قصد خرید ورق ویکتوری را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق ویکتوری و نحوه فروش ورق ویکتوری با ما تماس بگیرید.
ورق چوب پنبه
چنانچه قصد خرید ورق چوب پنبه را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق چوب پنبه و نحوه فروش ورق چوب پنبه با ما تماس بگیرید.
ورق گرافیت
چنانچه قصد خرید ورق گرافیت را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق گرافیت و نحوه فروش ورق گرافیت با ما تماس بگیرید.
ورق دونیت
چنانچه قصد خرید ورق دونیت را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق دونیت و نحوه فروش ورق دونیت با ما تماس بگیرید.
گرافویل Graphite Ring
چنانچه قصد خرید گرافویل Graphite Ring را دارید پس از اطلاع از قیمت گرافویل Graphite Ring و نحوه فروش گرافویل Graphite Ring با ما تماس بگیرید.
قطعات پلیمری و تفلونی
چنانچه قصد خرید قطعات پلیمری و تفلونی را دارید پس از اطلاع از قیمت قطعات پلیمری و تفلونی و نحوه فروش قطعات پلیمری و تفلونی با ما تماس بگیرید.
ورق آزبست (مقوا نسوز)
چنانچه قصد خرید ورق آزبست (مقوا نسوز) را دارید پس از اطلاع از قیمت ورق آزبست (مقوا نسوز) و نحوه فروش ورق آزبست (مقوا نسوز) با ما تماس بگیرید.