نوار فایبر گلاس

نوار فایبر گلاس

نوار فایبر گلاس

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات نوار فایبر گلاس

نوار نسوز فایبرگلاس یکی از پرفروش ترین نوار بازدارنده آتش است. نوار فایبرگلاس از فایبرگلاس تقویت شده با سیلیکات صنعتی بافته می شود. مقاومت در برابر حرارت نوار فایبرگلاس توسط مارک از 450 تا 600 درجه سانتیگراد است. نوار فایبرگلاس به دلیل مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، در صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
برترین ویژگی نوار نسوز عبارتند از: مقاومت مکانیکی: نوار فایبرگلاس از نظر مقاومت مکانیکی از فولاد برتری دارد. ویژگی های الکتریکی: نوار فایبرگلاس عایق الکتریکی خوبی است ، حتی در ضخامت کم. غیر قابل اشتعال: از آنجا که نوار فایبرگلاس از مواد معدنی ساخته شده است ، ذاتاً قابل اشتعال نیست ، هنگام گرم شدن دود یا سموم منتشر نمی کند. مقاومت کششی: نوار فایبرگلاس نسبت به تغییرات دما حساس نیست. ضد پوسیدگی: نوار فایبرگلاس خاصیت ضد پوسیدگی دارد و در برابر شپش و حشرات مقاوم است. مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش و مادون قرمز. هدایت حرارتی: نوار فایبرگلاس رسانایی گرمایی بسیار کمی دارد و یکی از محبوب ترین ها در صنعت ساختمان است. مقاومت شیمیایی.

مهمترین زمینه های کاربرد این محصول: از دیگهای بخار عایق بندی شده برای عایق بندی سر انواع اتومبیل و موتورسیکلت استفاده می شود. عایق بندی اگزوز موتور اتومبیل معمولاً باعث کاهش دمای فضای داخل کاپوت و اطراف موتور می شود و این مشکل بر کارایی موتور تأثیر مثبت می گذارد و هوای سردتر به داخل موتور کشیده می شود. عایق حرارتی گازهای خروجی خودروها و وسایل نقلیه سنگین. نوار نقاله های نسوز درست کنید.