نوار فایبر سرامیک

نوار فایبر سرامیک

نوار فایبر سرامیک

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات نوار فایبر سرامیک

نوار نسوز سرامیکی (الیاف و سرامیک) از بهترین الیاف سرامیکی خالص بافته می شود و جایگزین مناسبی برای نوارهای آزبست است. همچنین ، برای مقاومت بیشتر در بافت آن ، از سیم مایل یا سیم فولاد ضد زنگ استفاده می شود. مقاومت در برابر حرارت نوار سرامیکی الیافی 1200 درجه سانتیگراد است و عمدتا برای عایق بندی اشیا and و خطوط لوله استفاده می شود. این نوارها در ضخامت های 1.5-2 و 3 میلی متر و عرض 2-3-5-7 و 10 سانتی متری موجود است.
همانطور که می دانید ، در دنیای صنعتی امروز ، کیفیت محصول و ارائه خدمات مناسب از مهمترین عوامل هستند. خدمات و کالاهای بی کیفیت می توانند باعث خسارات مالی و حتی جانی بسیاری شوند و همچنین ورشکستگی های مالی عمده ای را به دنبال داشته باشند. اما در برابر این عوامل؛ استفاده از محصولات با کیفیت و همچنین خدمات با کیفیت می تواند در ایجاد انواع از بین رفتن و خرابی قطعات نقش مثبتی داشته باشد و منجر به توسعه یک کارگاه یا کارخانه و همچنین سودهای کلان شود. در این رالی رقابت صنعتی ؛ مواد نسوز توانسته اند موقعیت خود را در بین مواد نسوز پیدا و حفظ کنند. تسمه های نسوز که به آن تسمه های نقاله نیز گفته می شود ، یکی از پرکاربردترین زیر گروه های مواد نسوز است.

نوار نسوز سرامیکی یکی از پرکاربردترین مواد نسوز است و بیشترین تحمل دما را در بین مواد نسوز دارد. مواد اصلی و پایه نوار نسوز سرامیکی ، نوار الیاف سرامیکی ، نوار نسوز سرامیکی ؛ بهترین الیاف سرامیکی الیاف خالص هستند. اما همانطور که انتظار می رفت؛ یکی از ویژگی های این نسوز باید مقاومت و مقاومت و همچنین مقاومت در برابر سایش و کشش باشد. برای این منظور ، بافت این الیاف سرامیک الیافی باید بسیار مناسب و منحصر به فرد باشد. به عنوان مثال ، پارچه تاروت ، که شناخته شده ترین نوع ساختار الیاف نسوز است. برای این منظور مناسب است. بعد از بافت ، نوبت قرار دادن شیب و سیم فولادی بین الیاف نوار نسوز سرامیکی ، الیاف نوار سرامیکی ، نوار نسوز سرامیکی است. وجود هر دو این الیاف باعث افزایش مقاومت و مقاومت در برابر حرارت این نوار نسوز می شود. مقدار گرمائی که نوار سرامیکی می تواند تحمل کند. دما حدود 1200 درجه سانتیگراد است. البته متخصصان مجرب ما در شرایط آزمایشگاهی این میزان دما را تا 1260 و حتی تا 1300 درجه تخمین زدند. علاوه بر این ، نوار نسوز سرامیکی ، نوار سرامیکی الیافی و نوار نسوز سرامیکی نیز در دمای زیر صفر مقاومت خود را به خوبی حفظ می کنند. کاربردهای این تسمه صنعتی و نوار نقاله مقاوم در برابر حرارت بسیار زیاد است و به طور خلاصه برخی از آنها را ذکر خواهیم کرد: 1- عایق بندی انواع دیگهای بخار و کوره 2- به عنوان نوار آب بندی استفاده می شود 3- مورد استفاده در سیستم پتروشیمی و اگزوز موتورهای حرارتی و .... نوار نسوز سرامیک ، نوار الیاف سرامیک ، نوار نسوز سرامیکی در عرض های 2 تا 10 سانتی متر موجود است و همچنین ضخامت 1.5 تا 3 مایل. اگر شما هم می خواستید این محصول را بخرید ؛ فرانسوز ایران می تواند نوار نسوز سرامیکی ، نوار سرامیکی الیافی ، نوار نسوز سرامیکی در اندازه ها و اندازه های مختلف با بهترین محصولات و همچنین بهترین قیمت را برای شما مشتریان عزیز ارائه دهد.