نوار سیلیکونی

نوار سیلیکونی

نوار سیلیکونی

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات نوار سیلیکونی

این نوع محصول از مواد خالص سیلیکون تولید می شود و دارای تمام خواص و ویژگی های سیلیکون می باشد و به همین دلیل در انواع صنایع کشور کاربرد فراوانی دارد.
یکی از ویژگی های نوار سیلیکون تحمل دما یا مقاومت در برابر حرارت این محصول است که بسته به کیفیت و خلوص محصول و برند متریال به کار رفته در آن می تواند در محدوده دمایی 290 تا 400 درجه سانتیگراد در شرایط مختلف مقاومت کند. و عمر مفید بسیار خوبی در بین مواد مشابه دارد.
از دیگر خواص نوار سیلیکونی ضد اسید بودن و مقاومت نسبتاً خوبی در برابر اسیدها است و این مزیتی است که باعث کاربرد و استفاده گسترده از نوارهای سیلیکونی در صنایع مختلف شده است.
یکی دیگر از مزیت های نوارهای سیلیکونی در مقایسه با نوارهای با مواد دیگر، حالت کشسانی و کشش پذیر بودن این محصول است که در صنایع مختلف به عنوان آب بند، هوا بند و آب بندی مورد استفاده قرار می گیرد.
نوار ضد شعله سیلیکونی به دلیل عدم وجود مواد سمی در مواد و فرآیند تولید بهداشتی برای صنایع غذایی و دارویی بسیار مناسب است.
نوار سیلیکونی (سیلیکون نوار) ​​یکی از انواع محصولات سیلیکونی است. سیلیکون به طور معمول یک مایع یا ژل بسیار چسبناک است قبل از اینکه تبدیل به نوار سیلیکون شود. برای تولید نوار سیلیکونی ، آماده سازی در چند مرحله انجام می شود. ابتدا کاتالیز می شود و به ترکیب تبدیل می شود. سپس با عبور از قالب مربوطه و عبور از زودپز پخته شده و به انواع نوار سیلیکون در می آید.
موارد استفاده از نوار سیلیکونی:
مزایای استفاده از نوار سیلیکونی عبارتند از:
1. غیر سمی باشد
2. انعطاف پذیری بالا
3. مقاومت استاتیکی و مکانیکی بالا
4. مقاومت در برابر 650 ولت برق
5. فرمولاسیون های مختلف
6. درجات مختلف دشواری.