نوار ابریشمی

نوار ابریشمی

نوار ابریشمی

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات نوار ابریشمی

نوار ابریشمی نسوز (فایبرگلاس) یکی از مهمترین گزینه ها برای آزبست می باشد و این محصول سازگار با محیط زیست است. (البته به دلیل وجود فایبرگلاس ، حساسیت جزئی عمدتاً ناشی از سوختگی پس از تماس با اعضای بدن است).
ویژگی دیگر نوار ابریشم نسوز فایبرگلاس مقاومت در برابر کشش و مقاومت شیمیایی آن است. روبان ابریشم فایبرگلاس نسوز در ضخامت 0.2 میلی متر و عرض های 1 ، 2 ، 3 ، 5 ، 7 و 10 سانتی متر موجود است.
کاربرد نوار ابریشم بازدارنده شعله: برای ترمیم ترک ها و اتصالات یا سوراخ های تیغه ، عایق بندی کابل ها و لوله ها ، عایق بندی سیم های خودرو و ترمیم سایر آسیب های دیواره استفاده می شود. این در صنایع فولاد ، پتروشیمی ، مهندسی مکانیک و پوشاک ، در صنایع مختلف استفاده می شود.
نوار ابریشمی فایبرگلاس نسوز با پارچه ای بسیار ظریف بافته شده.
سیمهای عایق برای بهترین عملکرد ، دیوارهای عایق کوره های القایی در فولاد سازی ، پتروشیمی ، مهندسی مکانیک و پوشش های لبه دوخت مورد نیاز صنایع مختلف استفاده می شود: استفاده از نوار نسوز ابریشم و نوار ابریشم. برای ترمیم ترک ها و اتصالات یا سوراخ های تیغه ، گچ ، عایق کابل و لوله و سایر آسیب های دیواره استفاده می شود. نوار ابریشم فایبرگلاس تا دمای 130 درجه را تحمل می کند.