نمد های صنعتی

نمد های صنعتی

نمد های صنعتی

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات نمد های صنعتی

نمد صنعتی چیست؟ نمد صنعتی محصولی است که از ترکیب پشم و پلی استر یا نایلون ساخته می شود. استفاده از پشم طبیعی مانند پشم گوسفند یا پشم شتر در تولید نمدهای صنعتی نشان دهنده کیفیت بالای این محصول است و هرچه از پلی استر یا نایلون کمتر استفاده شود ، کیفیت بالاتری نیز وجود دارد. همچنین ، در تولید نمدهای صنعتی ، از پشم مصنوعی می توان به عنوان بخشی از نمد استفاده کرد ، اما پشم مصنوعی به خودی خود نمی تواند به نمد تبدیل شود.
علاوه بر این ، در روند ساخت نمد صنعتی ، بخار برای تغییر عرض ، طول و ضخامت نمد استفاده می شود. اسید سولفوریک ماده دیگری است که برای افزایش ضخامت نمد استفاده می شود. مرحله دیگر در تولید نمدهای صنعتی شستن پشم برای از بین بردن چربی ، شاخ و برگ و هرگونه آلودگی به دام افتاده بین آنها است. بعلاوه ، پشم را می توان با یکنواختی و سفیدتر از طریق کربناسیون بدست آورد.

مشخصات نمدهای صنعتی: نمدهای صنعتی به عنوان یک محصول رایج با مقدار زیادی کاربرد در صنعت دارای ویژگی هایی از جمله: جذب و انتقال مایعات - انعطاف پذیری بالا - مقاومت در برابر حرارت تا 150 درجه سانتیگراد - قابلیت انعکاس لرزش و لرزش - دارای مقاومت بالا در برابر سایش ، اصطکاک ، اشعه هایی مانند اشعه ماورا بنفش - مانعی در برابر اتلاف انرژی - مقاومت بسیار بالا - مقاومت در برابر آتش تا 400 درجه سانتیگراد.
نمد صنعتی کاربرد: می تواند در صنعت خودرو به عنوان نوعی عایق صوتی ، حرارتی و ضد لرزش مورد استفاده قرار گیرد - کاربرد برای فیلتراسیون برای جذب و جلوگیری از نفوذ آلودگی هایی مانند گرد و غبار ، که می تواند در دستگاه های روغن کاری و آب بندی برای ساخت واشر یا لنت نمدی استفاده شود. - قابل استفاده به عنوان عایق حرارتی و جاذب آب - به عنوان عایق صدا با قابلیت کاهش صدا و انتقال صدا - قابل استفاده در نیروگاه ها ، مخازن سوخت ، صنایع پتروشیمی ، صنایع کاغذ و ...