نخ نسوز

نخ نسوز

نخ نسوز نوعی الیاف نسوز است که دارای انواع و اقسام مختلف نخ نسوز است که در صنایع مختلف از جمله نیروگاه های مختلف ، صنایع کشتی سازی و صنایع پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد. نخ های نسوز بر اساس دما طبقه بندی می شوند. در بازار ، انواع این رشته های نسوز را می توان در نوارهای گرد یا بسته بندی و مستطیل ها یافت.
نخ های نسوز: یکی از ویژگی های منحصر به فرد نخ های نسوز این است که می تواند در برابر مواد شیمیایی ، سایش ، گرما ، کشش و فشار زیاد گمانه مقاومت کند. برخی از الیاف نسوز بافته شده از روغن سیلیکون یا سیم فلزی در بازار وجود دارد که مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالایی را ایجاد می کنند.
کارایی نخ نسوز: زمینه کاربرد نخ نسوز در صنایع مختلف. اینها شامل صنعت نفت ، صنعت خودرو ، صنعت گاز ، یا ساخت پارچه های ضد شعله ، مهر و موم کوره و فلنج است. آنها همچنین به عنوان عایق حرارتی و مهر و موم استفاده می شود. همچنین از آن به طور گسترده ای در دارو و غذا استفاده می شود. دمایی که نخ های نسوز تحمل می کنند 150 تا 1260 درجه سانتی گراد است.

یکی از مهمترین ویژگی های نخ های نسوز ساخت طناب های نسوز است. این طناب ها را می توان بهترین و مطمئناً کارآمدترین محصولات در صنعت دانست. از این نخ ها معمولاً برای ساختن طناب هایی با اشکال مقطع مختلف استفاده می شود. طناب های گرد ، طناب های مربعی و مانند آن تنها تعدادی از طناب هایی است که با استفاده از این رشته ها ساخته می شود.
رشته ها معمولاً به صورت رشته های یک یا چند لایه بافته می شوند تا این طناب های نسوز را تشکیل دهند. البته مواد این طناب ها بسته به نوع نخ متفاوت است. اما هرچه لایه های این نخ ها بیشتر باشد ، مقاومت نهایی نیز بیشتر است.

نخ سرامیکی
چنانچه قصد خرید نخ سرامیکی را دارید پس از اطلاع از قیمت نخ سرامیکی و نحوه فروش نخ سرامیکی با ما تماس بگیرید.
نخ فایبر گلاس
چنانچه قصد خرید نخ فایبر گلاس را دارید پس از اطلاع از قیمت نخ فایبر گلاس و نحوه فروش نخ فایبر گلاس با ما تماس بگیرید.
نخ دوخت
چنانچه قصد خرید نخ دوخت از فرا نسوز را دارید پس از اطلاع از قیمت روز نخ دوخت و نحوه فروش نخ دوخت با ما تماس بگیرید.
نخ نسوز تفلونی (کانال کولر)
خرید نخ نسوز تفلونی (کانال کولر) ، قیمت نخ نسوز تفلونی (کانال کولر) ، فروش نخ نسوز تفلونی (کانال کولر).
نخ گرافیتی
اگر قصد خرید نخ گرافیتی را دارید برای اطلاع از قیمت نخ گرافیتی و فروش نخ گرافیتی با ما تماس بگیرید.
نخ آرامید
چنانچه قصد خرید نخ آرامید را دارید پس از اطلاع از قیمت نخ آرامید و نحوه فروش نخ آرامید با ما تماس بگیرید.
نخ تفلون خالص (PTFE Packing)
چنانچه قصد خرید نخ تفلون خالص (PTFE Packing) را دارید پس از اطلاع از قیمت نخ تفلون خالص (PTFE Packing) و نحوه فروش نخ تفلون خالص (PTFE Packing) با ما تماس بگیرید.
نخ تفلون گرافیت ( PTFE Graphite Packing)
چنانچه قصد خرید نخ تفلون گرافیت ( PTFE Graphite Packing) را دارید پس از اطلاع از قیمت نخ تفلون گرافیت ( PTFE Graphite Packing) و نحوه فروش نخ تفلون گرافیت ( PTFE Graphite Packing) با ما تماس بگیرید.