نخ نسوز تفلونی - کانال کولر

نخ نسوز تفلونی - کانال کولر

نخ نسوز تفلونی - کانال کولر

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات نخ نسوز تفلونی - کانال کولر

نخ نسوز تفلون بدون روغن کاری ساخته می شود و برای دریچه ها و شافت ها با سرعت کم و فشار متوسط ​​در کارخانه های تولید مواد غذایی ، دارویی و کاغذی که به تمیز کاری بالا و مقاومت در برابر خوردگی نیاز است ، طراحی شده است. ... نوع دیگری از نخ های قیمتی تفلون از روغن به گونه ای تهیه می شود که از نخ تفلون 100٪ خالص همراه با روغن روانکاری سیلیکون تشکیل شده است ، این روغن اصطکاک این مواد را کاهش می دهد.
کاربرد نخ تفلون خالص: برای شیرهای کنترل فشار - به دلیل سلامت تفلون ، از آن به طور گسترده ای در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود - میله های پیستون - پمپ های دارای گازهای خوردگی ، حلال ها ، اسیدها ، هیدروکربن ها ، آمونیاک ، صنایع غذایی و دارویی - جایگزین اقتصادی آزبست بسته بندی آغشته به تفلون - تجهیزات تأمین آب - پمپ های اکسیژن مایع - پمپ های دوار در صنایع دارویی و شیمیایی.
خصوصیات نخ نسوز تفلون خالص: تحمل دما از -150 درجه سانتیگراد تا + 260 درجه سانتیگراد - فشار تحمل: 520 بار - PH: 0-14 از 100 نخ تفلون خالص - بسیار انعطاف پذیر با خواص اصطکاک بسیار کم - در برابر مواد شیمیایی تهاجمی ، حلال ها و روغنها (برای استفاده با فلزات قلیایی ذوب شده مانند سدیم ، پتاسیم و گاز فلوراید توصیه نمی شود ، زیرا در دماها و فشارهای بالا می توانند به نخ تفلون آسیب برسانند)