میکا خشک

میکا خشک

میکا خشک

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات میکا خشک

ورق میکا خشک بر اساس فلوگوپیت مسکویت یا کاغذ میکا است که با رزین سیلیکون پیوند خورده است و دارای مقاومت در برابر حرارت بالایی است. چندین لایه کاغذ میکا آغشته به رزین تحت فشار و گرما قرار می گیرند تا ورق های میکا سخت تشکیل شود. این محصول از مشخصات الکتریکی و ترمومکانیکی مطلوبی برخوردار است. می توان آن را به اشکال و اندازه های مختلف برش داد. این ورق ها می توانند تا 1000 درجه سانتیگراد درجه حرارت های مختلف را تحمل کنند.
برگ خشک میکا یا (برگ Gigid Mica) از 2 نوع فلوگوپیت و موسکویت ساخته شده است. از جمله خواص ورق خشک میکا می توان به موارد زیر اشاره کرد: مشخصات فیزیکی: در مقایسه با ورق نرم میکا ، میکا شفاف به راحتی به لایه های نازک و معمولاً به صورت ورق های نازک ، بی رنگ و انعطاف پذیر جدا می شود. قابل فشردن و غیرقابل انعطاف است.
خصوصیات شیمیایی: میکا یک سیلیکات آلومینیوم آبدار پیچیده است که حاوی پتاسیم ، منیزیم ، آهن ، سدیم فلوراید و / یا لیتیوم ، در میان عناصر دیگر است. پایدار است و کاملاً در معرض آب ، اسیدها (به جز سولفوریک و هیدروفلوئوریک) ، قلیایی ها ، حلال های معمولی ، روغن ها و جو نیست.
خصوصیات الکتریکی: میکا دارای ترکیبی منحصر به فرد از قدرت دی الکتریک بالا ، ثابت دی الکتریک یکنواخت و پایداری خازن ، اتلاف توان کم (Q بالا) ، مقاومت الکتریکی بالا ، ضریب دمای پایین و ظرفیت خازنی است. مقاومت در برابر قوس و تاج آن بدون آسیب جبران ناپذیر برجسته است و در اثر تابش الکترون تا 1018 NVT تاثیری ندارد. در نتیجه ، ماده دی الکتریک AC را حتی در صورت تخلیه الکتریکی هم در سطح و هم در فضاهای داخلی گاز حفظ می کند.