كاغذ سراميك فايبر (پیپر)

كاغذ سراميك فايبر (پیپر)

كاغذ سراميك فايبر (پیپر)

خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات كاغذ سراميك فايبر (پیپر)

پیپر سرامیک یا کاغذ سرامیک نسوز ماده ای است که با مواد نسوز سبک تصفیه می شود ، ساختار آن از ترکیب آلومینا-سیلیس با خلوص بالا و بدون آزبست تشکیل شده است که سطح غیر الیافی کاغذ را کنترل می کند تا ساختار یکنواختی به آن بدهد. ایجاد می کند. مواد اصلی تشکیل دهنده کاغذ سرامیک پنبه ای الیاف پلی اورتان و سرامیک هستند که پس از پخت در اجاق گاز ، تحت فشار ، کاملاً بهم متصل می شوند و یک کاغذ سرامیکی مقاوم در برابر آتش ایجاد می کنند. افزودن چسب ارگانیک باعث افزایش انعطاف پذیری و پیچیدگی آن می شود.
به دلیل نبود آزبست در این محصول ، کاغذ سرامیک نسوز برای محیط زیست مضر نیست. محصولات کاغذی سرامیکی نسوز به عنوان یک راه حل مناسب و موثر برای مدیریت حرارتی در صنعت استفاده می شود. کاغذ سرامیکی نسوز با مقاومت در برابر حرارت تا 1650 درجه سانتیگراد به عنوان عایق مناسب شناخته می شود. این کاغذ سرامیکی در سه سطح با ضخامت های مختلف و البته عرض های مختلف با مقاومت در برابر حرارت متفاوت تولید می شود. کاغذ سرامیک یک گزینه اقتصادی مناسب برای مواد آزبست در صنایع مختلف است و به عنوان یک عایق الکتریکی و صوتی منحصر به فرد استفاده می شود. برش این نوع کاغذهای سرامیکی با تجهیزات ساده آسان است و علاوه بر این ، از پایداری شیمیایی بسیار بالایی نیز برخوردار است.

ویژگی های کاغذ سرامیک فایبر: مقاومت در برابر حرارت بسیار بالا و مقاومت در برابر حرارت 1260 درجه سانتیگراد - توانایی مقاومت در برابر شوک حرارتی - ضریب انتقال حرارت بسیار کم و ذخیره گرمای کم - وزن سبک ، انعطاف پذیری - عایق صدا و برق - مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی (به جز اسیدهای فلوئوریک و فسفریک) - مقاوم مقاوم در برابر اشک - مقرون به صرفه برای استفاده در صنایع مختلف.
کاربرد کاغذ سرامیک فایبر: قابل استفاده در صنعت کوره سازی - به عنوان عایق در مخازن صنعتی در صنایع پتروشیمی ، نیروگاه ها و مخازن نفتی - قابل استفاده در مخازن صنعتی با دمای بالا - قابل استفاده در واشر ، واشر ، فلنج ، واشر ، پرکننده - به عنوان فیلتر صنعتی استفاده می شود - به عنوان جایگزین آزبست در صنعت استفاده می شود - می تواند در لباس های محافظ و ضد آتش استفاده شود - در هوا و فضا و در بدنه به عنوان عایق حرارتی استفاده می شود - در قالب های اتوماتیک مهر زنی و برش استفاده می شود - در خطوط بخار به عنوان عایق استفاده می شود.