بلنکت و عایق نسوز

بلنکت و عایق نسوز

کاربردهای بلنکت: کوره های حرارتی ، صنعت نفت و پتروشیمی ، تولید کاشی و سرامیک ، صنعت شیشه ، ذوب آلومینیوم و غیره ضخامت: 15-25 و 50 میلی متر / طول: 3600.7200 میلی متر / عرض: 600 میلی متر / تراکم: 64 متر 128 کیلوگرم / متر مکعب / دامنه دما: 1260 و 1400 درجه سانتیگراد ... پرکننده ها یا عناصر تقویت کننده با توجه به نوع کاربرد کامپوزیت تعیین می شوند و با رزینی مناسب برای آرماتور ترکیب می شوند و در حین کار مهندسی به یک ترکیب دقیق و عنصر عایق تبدیل می شود و پس از پرداخت لازم استفاده می شود.

عایق های نسوز بخشی از کامپوزیت های امروزی هستند که با استفاده از یک پرکننده خاص و رزین های مختلف تحت فشار و دما بالا ساخته می شوند که همان نوع سازه ای هستند که قطعات مورد نیاز را عایق بندی می کنند. پرکننده ها یا تقویت کننده ها با توجه به نوع کاربرد کامپوزیت تعیین می شوند و با رزینی مناسب برای آرماتور ترکیب می شوند و در حین کار مهندسی به یک ترکیب دقیق و عنصر عایق تبدیل می شود و پس از پرداخت لازم استفاده می شود.

پتو نسوز
چنانچه قصد خرید پتو نسوز را دارید پس از اطلاع از قیمت پتو نسوز و نحوه فروش پتو نسوز با ما تماس بگیرید.
برد سراميك فايبر Ceramic Fiber burd
چنانچه قصد خرید برد سراميك فايبر Ceramic Fiber burd را دارید پس از اطلاع از قیمت برد سراميك فايبر Ceramic Fiber burd و نحوه فروش برد سراميك فايبر Ceramic Fiber burd با ما تماس بگیرید.
كاغذ سراميك فايبر (پیپر) Ceramic Fiber Paper
چنانچه قصد خرید كاغذ سراميك فايبر (پیپر) Ceramic Fiber Paper را دارید پس از اطلاع از قیمت كاغذ سراميك فايبر (پیپر) Ceramic Fiber Paper و نحوه فروش كاغذ سراميك فايبر (پیپر) Ceramic Fiber Paper با ما تماس بگیرید.
پشم سنگ
چنانچه قصد خرید پشم سنگ را دارید پس از اطلاع از قیمت پشم سنگ و نحوه فروش پشم سنگ با ما تماس بگیرید.
چسب نسوز سرامیکی (تحمل حرارتی ۱۲۶۰)
چنانچه قصد خرید چسب نسوز سرامیکی (تحمل حرارتی ۱۲۶۰) را دارید پس از اطلاع از قیمت چسب نسوز سرامیکی (تحمل حرارتی ۱۲۶۰) و نحوه فروش چسب نسوز سرامیکی (تحمل حرارتی ۱۲۶۰) با ما تماس بگیرید.